İletişim

MASLAK Mah. MASLAK MEYDAN Sok. BEYBI GIZ PLAZA A BLOK Kat:27 MERKEZ/ SARIYER / İSTANBUL+90 (212) 335 25 19+90 (212) 335 27 48

Hakkımızda


HAKKIMIZDAERD&ERK, başta Ticaret, İş, İcra-İflas, İdare, Sözleşmeler, Sigorta, Vatandaşlık, Vergi, Borçlar, Miras ve Aile Hukuku olmak üzere; hukukun her alanında müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

ERD&ERK faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarını güncel, akılcı ve pratik şekilde çözümlemektedir.

Büromuz, müvekkillerine sağladığı hukuki danışmanlık hizmeti ile uyuşmazlık esnasında olduğu gibi, uyuşmazlık öncesi danışmanlık hizmetleri ile de müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek hukuki risklerin tespiti ve en aza indirgenmesi amaçlanmaktadır.

Koruyucu avukatlık olarak nitelendirilebilecek misyonumuzla, pek çok olası hukuki uyuşmazlık henüz başlamadan sona ermektedir. Bu sayede temsil ettiğimiz müvekkillerimiz hem yıllar sürebilecek dava sürecinden hem de dava sonucu ortaya çıkabilecek masraflardan tasarruf etmektedir.

ERD&ERK Hukuk Bürosu, hizmetlerini derin hukuki deneyime ve farklı alanlarda tecrübeye sahip yetkin bir ekiple sunmaktadır.

Ekibimizin farklı konulardaki bilgi birikimi, ortaklarımızın sunulan hizmetlerin her aşamasına başından sonuna kadar gösterdiği yakın ilgi bizi güçlü kılan özelliklerimizin başında gelmektedir.